Hakkımızda 
Hakkımızda 

Klima servisi firmamızda köklü ve kurumsal bir hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bakım, onarım ve montaj işlemlerini her marka klimada uygun bir şekilde yapmaktayız.
Klima servisi hizmeti alırken kurumsal ve deneyimli bir ekipten bunu sağlamak istersiniz. Uzun yılların verdiği deneyimi kullanan firmamız bütçenize uyan sonuçlara özen göstermektedir. Klima mekanizması konusunda teknik bilgiler ve hizmet prosedürlerine dikkat ediyoruz. Her zaman bizi seçmeniz için kendimizi devamlı geliştirmeye odaklanmaktayız.


Vizyonumuz

Keşif, bakım onarım ve aşamalarının tamamını her zaman en başarılı şekilde yerine getirmekteyiz. Klima servisleri sektörünün önde gelen firması olarak teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yeni klima modellerini takip ederek güncel olarak meydana gelen sorunları hızlı bir şekilde çözüme odaklanıyoruz.


Misyonumuz 

Klima için gereken tüm işlemleri doğru şekilde yerine getirmek için uğraşıyoruz. Kurumsallığımızdan ödün vermeden meydana gelen sorunları klima tamircisi misyonuyla yanıtlamaktayız. Geleneksel klima servis anlayışımıza her geçen gün yenilerini ekleyerek sektörün de gelişimine katkıda bulunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden herkesin kar sağlaması için geniş bir yelpazede bakış açısı benimsemekteyiz.


Hijyenik Klima Montajı

Ortam havasının hijyenik bir hal almasında klima montaj işlemleri büyük önem taşımaktadır. Ev tipi ve ticari klima modellerinin tamamında duruma uygun montaj sağlıyoruz. Ortamda en doğru klima takma alanını bilerek ilerlemekteyiz.


Klima Arıza Çözüm

Arıza türlerine göre müdahale yapan ekibimize güvenebilirsiniz. Bir klimanın arızalanmasında çeşitli geçici ve kalıcı etkenler görülebilir. Geçici nedenlerin düzeltilmesi daha kolay olmakla beraber kalıcı sorunlarda yedek parça değişimi istenebilir. Klima servisleri hizmetlerimizde duvar tipi ve ticari klimaların sorunlarına odaklanarak ürüne özel müdahale yapıyoruz.


Kurumsal Yerlerde Ticari Klimalar

Kaset tipi, gizli tavan ve salon tipi klimalar genellikle ticari klimalar olarak bilinmektedir. Güçlü soğutma yaparken ekonomik bir çözüm için bu klimalar seçilirken arızalarda sizlerin yanınızdayız. Meydana gelen sorun özellikleri klimanın kendi gereksinimleri dikkate alınarak onarılmaktadır. Sözleşmeli müşterilerimize düzenli klima bakımını da sorunsuz şekilde yapmaktayız.
Klima servisimizden yararlanırken uzun vadede sözleşmeli çalışabilirsiniz. Daha ekonomik ve kurumsal klima servisi sonuçları almak için bilgilendirme almak üzere başvurularınızı beklemekteyiz.